18+ Sorumlu oynayın — limitlerinizi belirleyin
🇿🇷 Türkçe (TR)
SB Sekabet %100 500₺'ye kadar hoş geldin bonusu 1X 1xBet 2.500₺'ye kadar ilk yatırım bonusu DB Dumanbet %100 300₺'ye kadar bonus SZ Starzbet 500₺ hoş geldin paketi AB Asyabahis %100 250₺'ye kadar bonus MC Maltcasino 1.000₺ casino hoş geldin bonusu OB Olabahis %100 350₺'ye kadar bonus MB Melbet 1.000₺'ye kadar yatırım bonusu PB Pinbahis 200₺ risksiz ilk bahis RB Robobet %50 150₺'ye kadar bonus SB Sekabet %100 500₺'ye kadar hoş geldin bonusu 1X 1xBet 2.500₺'ye kadar ilk yatırım bonusu

CSKA 1948 - Botev Plovdiv Maç Tahmini, İstatistikleri ve Oranları

First League logosuFirst League · Regular Season - 12Maç Sonucu
CSKA 1948 logosu
CSKA 1948
Ev Sahibi
4:0
Maç Sonucu
Botev Plovdiv logosu
Botev Plovdiv
Deplasman
📅 23 Ekim 2026 Cuma · 16:00🏟 Bistritsa Stadium · Bistritsa🚩 Hakem: Ventsislav Mitrev

Uzman Tahmini

Ev Sahibi Kazanır veya BeraberlikGüven: %45

Uzman görüşü: Double chance : CSKA 1948 or draw

Ev Sahibi
%45
Beraberlik
%45
Deplasman
%10

Sizce kim kazanır?

Oyunuz bu cihazda saklanır.

Maç Bilgileri

  • OrganizasyonFirst League
  • TurRegular Season - 12
  • Tarih23 Ekim 2026 Cuma · 16:00
  • StatBistritsa Stadium · Bistritsa
  • HakemVentsislav Mitrev
  • DurumMaç Sonucu

Takım Formu

CSKA 1948GGMGG
Botev PlovdivMGGG

Son 5 resmi maç: G = Galibiyet, B = Beraberlik, M = Mağlubiyet

Maç Olayları

5'■Sarı Kart
Petar Vitanov
CSKA 1948
13'⚽Gol
Elias Correa Franco
CSKA 1948
29'⚽Gol
Jules Meyer
CSKA 1948
35'■Sarı Kart
Emerson
CSKA 1948
44'⚽Gol
Petar Vitanov
CSKA 1948
46'⇆Oyuncu Değişikliği
velian vidolov ⇆ Carlos Meotti
Botev Plovdiv
46'⇆Oyuncu Değişikliği
Petar Vitanov ⇆ Atanas Iliev
CSKA 1948
59'⇆Oyuncu Değişikliği
Asen Chandarov ⇆ Stanislav Shopov
Botev Plovdiv
62'■Sarı Kart
danilo terasenko
CSKA 1948
69'⇆Oyuncu Değişikliği
Andre Hoffmann ⇆ Benaissa Benamar
CSKA 1948
72'⇆Oyuncu Değişikliği
Mauro Rodrigues ⇆ Georgi Milanov
Botev Plovdiv
77'■Sarı Kart
Samuel Kalu
Botev Plovdiv
78'⇆Oyuncu Değişikliği
danilo terasenko ⇆ Dragan Grivić
CSKA 1948
78'⇆Oyuncu Değişikliği
Elias Correa Franco ⇆ Frederic Maciel
CSKA 1948
82'⇆Oyuncu Değişikliği
Vladimir Mendes ⇆ Bogdan Kostov
Botev Plovdiv
84'⚽Gol
Moataz Zemzemi
CSKA 1948

Maç İstatistikleri

7İsabetsiz Şut7
47%Topla Oynama53%
3Sarı Kart1
0Free Kicks0
7İsabetli Şut6
6Korner5
0Kırmızı Kart0
0Bloklanan Şut0
14Toplam Şut13

Kadrolar

CSKA 1948 4-2-3-1

Teknik Direktör: Ognyan Mladenov

İlk 11
31A. BozhevG
4A. HoffmannD
96D. GrivićD
6EmersonD
3L. DvaliD
33H. CuellarD
30J. MeyerM
8M. ZemzemiM
77Elias FrancoF
11G. RusevF
93M. DialloF
Yedekler
34P. VitanovM
10B. TsonevM
71danilo terasenkoF
14K. StrinskiM
1P. MarinovG
23F. KrebsM
70K. IlievD
9A. IlievF
7BernaM

Botev Plovdiv 4-2-3-1

Teknik Direktör: S. Genchev

İlk 11
29D. NaumovG
27B. HeinD
4N. SoldoD
87S. PetrovD
82V. MendesD
77Lucas AraújoM
16V. VidolovM
7Alberto SalidoM
10A. ChandarovM
19Mauro RodriguesF
90S. KaluF
Yedekler
44E. UkakiD
1H. SlavkovG
11S. ShopovM
22M. SengerD
17G. MilanovM
66C. MeottiF
30Franklin MascoteF
15B. KostovD
88W. ChimezieF
20T. AwanyD
14Carlos AlgarraM

Puan Durumu

#TakımOMGBMAGYGAVPForm
1Levski Sofia109102341928GBGGG
2CSKA Sofia118302791827GBGGB
3Ludogorets108202171426GGGBB
4CSKA 19481281325131225GMGGM
5Botev Plovdiv126151718-119MGGGG
6Arda Kardzhali115241517-217MBMMG
7Spartak Varna113441115-413GMBBB
8Slavia Sofia1125499011MMBGM
9Botev Vratsa11236920-119MBBGM
10Dunav Ruse112271321-88GBMMB
11Lokomotiv Plovdiv11227614-88BBMGM
12Lokomotiv Sofia111551219-78BGMBM
13Septemvri Sofia112271021-118MMMMB
14Cherno More Varna111371122-116MBBMM

Karşılıklı Maçlar

TarihOrganizasyonMaçSkor
23.10.2026First LeagueCSKA 1948 - Botev Plovdiv4 - 0
08.03.2026First LeagueCSKA 1948 - Botev Plovdiv0 - 0
25.09.2025First LeagueBotev Plovdiv - CSKA 19481 - 2
16.03.2025First LeagueBotev Plovdiv - CSKA 19480 - 5
29.09.2024First LeagueCSKA 1948 - Botev Plovdiv0 - 1
28.06.2024Friendlies ClubsCSKA 1948 - Botev Plovdiv- - -

En İyi Oranlar

PiyasaSeçenekEn İyi OranBahis Sitesi
Maç SonucuEv Sahibi2,02Dafabet
Maç SonucuBeraberlik3,60BetVictor
Maç SonucuDeplasman3,83Pinnacle
Çifte ŞansÇifte Şans 1X1,31Betano
Çifte ŞansÇifte Şans 121,30William Hill
Çifte ŞansÇifte Şans X21,83Betano
Gol Alt/Üst1,5 Gol Üstü1,26Betano
Gol Alt/Üst1,5 Gol Altı4,10Betfair
Gol Alt/Üst2,5 Gol Üstü1,84Pinnacle
Gol Alt/Üst2,5 Gol Altı2,01Pinnacle
Gol Alt/Üst3,5 Gol Üstü3,10BetVictor
Gol Alt/Üst3,5 Gol Altı1,40Betfair
Gol Alt/Üst0,5 Gol Üstü1,05Bet365
Gol Alt/Üst0,5 Gol Altı12,00Betfair

Oranlar farklı bahis sitelerinden alınır ve anlık olarak değişebilir. 18+ · Sorumlu oynayın.

Takım Karşılaştırması

%43 CSKA 1948FormBotev Plovdiv %57
%44 CSKA 1948Hücum GücüBotev Plovdiv %56
%45 CSKA 1948Savunma GücüBotev Plovdiv %55
%62 CSKA 1948Poisson DağılımıBotev Plovdiv %38
%62 CSKA 1948Karşılıklı MaçlarBotev Plovdiv %38
%78 CSKA 1948Gol İstatistikleriBotev Plovdiv %22
%55 CSKA 1948Genel PuanBotev Plovdiv %44
⇧