18+ Sorumlu oynayın — limitlerinizi belirleyin
🇿🇷 Türkçe (TR)
SB Sekabet %100 500₺'ye kadar hoş geldin bonusu 1X 1xBet 2.500₺'ye kadar ilk yatırım bonusu DB Dumanbet %100 300₺'ye kadar bonus SZ Starzbet 500₺ hoş geldin paketi AB Asyabahis %100 250₺'ye kadar bonus MC Maltcasino 1.000₺ casino hoş geldin bonusu OB Olabahis %100 350₺'ye kadar bonus MB Melbet 1.000₺'ye kadar yatırım bonusu PB Pinbahis 200₺ risksiz ilk bahis RB Robobet %50 150₺'ye kadar bonus SB Sekabet %100 500₺'ye kadar hoş geldin bonusu 1X 1xBet 2.500₺'ye kadar ilk yatırım bonusu

Velké Meziříčí - FS Třebíč Maç Tahmini, İstatistikleri ve Oranları

4. liga - Divizie D logosu4. liga - Divizie D · Group D - 13Maç Sonucu
Velké Meziříčí logosu
Velké Meziříčí
Ev Sahibi
1:1
Maç Sonucu
FS Třebíč logosu
FS Třebíč
Deplasman
📅 25 Ekim 2026 Pazar · 09:15

Uzman Tahmini

Deplasman Kazanır veya BeraberlikGüven: %45

Uzman görüşü: Double chance : draw or FS Třebíč

Ev Sahibi
%10
Beraberlik
%45
Deplasman
%45

Sizce kim kazanır?

Oyunuz bu cihazda saklanır.

Maç Bilgileri

  • Organizasyon4. liga - Divizie D
  • TurGroup D - 13
  • Tarih25 Ekim 2026 Pazar · 09:15
  • DurumMaç Sonucu

Takım Formu

Velké MeziříčíBMBMG
FS TřebíčVeri yok

Son 5 resmi maç: G = Galibiyet, B = Beraberlik, M = Mağlubiyet

Maç Olayları

Maç olayları henüz yayınlanmadı. Kadrolar maç saatine yakın, istatistikler ise maç başladıktan sonra güncellenir.

Maç İstatistikleri

İstatistikler maç başladıktan sonra canlı olarak güncellenir.

Kadrolar

Kadrolar maç saatine yakın açıklandığında burada listelenir.

Puan Durumu

#TakımOMGBMAGYGAVPForm
1Kuřim1281348143425GGGGM
2Sparta Brno1281327161125GGGGG
3Tatran Bohunice1273225111424GBGMM
4Velká Bíteš127322214824GMGGB
5Havlíčkův Brod126242116520MBGGG
6FS Třebíč116231719-220GBGBG
7Znojmo125342116518MGMMB
8Sokol Tasovice114521811717MGGBM
9Pelhřimov114252320314MMMGG
10Bystrc Kníničky123542024-414MGBGM
11Humpolec112451015-510BMGBG
12Ždírec nad Doubravou112451825-710BBMGM
13Chotebor112451122-1110BMMBG
14Velké Meziříčí112451529-1410MBMGM
15Žďár nad Sázavou112361619-39BMMMM
16Bedrichov1202101152-412MMMMM

Karşılıklı Maçlar

TarihOrganizasyonMaçSkor
25.10.20264. liga - Divizie DVelké Meziříčí - FS Třebíč1 - 1
13.06.20264. liga - Divizie DFS Třebíč - Velké Meziříčí3 - 1
08.11.20254. liga - Divizie DVelké Meziříčí - FS Třebíč1 - 3
24.05.20254. liga - Divizie DFS Třebíč - Velké Meziříčí1 - 1
20.10.20244. liga - Divizie DVelké Meziříčí - FS Třebíč2 - 0
21.07.2024CupFS Třebíč - Velké Meziříčí2 - 2

En İyi Oranlar

Bu maç için henüz oran verisi yayınlanmadı.

Oranlar farklı bahis sitelerinden alınır ve anlık olarak değişebilir. 18+ · Sorumlu oynayın.

Takım Karşılaştırması

%27 Velké MeziříčíFormFS Třebíč %73
%41 Velké MeziříčíHücum GücüFS Třebíč %59
%25 Velké MeziříčíSavunma GücüFS Třebíč %75
%38 Velké MeziříčíPoisson DağılımıFS Třebíč %62
%38 Velké MeziříčíKarşılıklı MaçlarFS Třebíč %62
%44 Velké MeziříčíGol İstatistikleriFS Třebíč %56
%35 Velké MeziříčíGenel PuanFS Třebíč %64
⇧