18+ Sorumlu oynayın — limitlerinizi belirleyin
🇿🇷 Türkçe (TR)
SB Sekabet %100 500₺'ye kadar hoş geldin bonusu 1X 1xBet 2.500₺'ye kadar ilk yatırım bonusu DB Dumanbet %100 300₺'ye kadar bonus SZ Starzbet 500₺ hoş geldin paketi AB Asyabahis %100 250₺'ye kadar bonus MC Maltcasino 1.000₺ casino hoş geldin bonusu OB Olabahis %100 350₺'ye kadar bonus MB Melbet 1.000₺'ye kadar yatırım bonusu PB Pinbahis 200₺ risksiz ilk bahis RB Robobet %50 150₺'ye kadar bonus SB Sekabet %100 500₺'ye kadar hoş geldin bonusu 1X 1xBet 2.500₺'ye kadar ilk yatırım bonusu

Rodopa Smolyan - Gigant Saedinenie Maç Tahmini, İstatistikleri ve Oranları

Third League - Southeast logosuThird League - Southeast · Southeast - 9Başlamadı
Rodopa Smolyan logosu
Rodopa Smolyan
Ev Sahibi
VS
13:00
Gigant Saedinenie logosu
Gigant Saedinenie
Deplasman
📅 21 Ekim 2026 Çarşamba · 13:00🏟 Stadion Septemvri · Smolyan

Uzman Tahmini

Ev Sahibi Kazanır veya BeraberlikGüven: %45

Uzman görüşü: Combo Double chance : Rodopa Smolyan or draw and +1.5 goals

Ev Sahibi
%45
Beraberlik
%45
Deplasman
%10

Sizce kim kazanır?

Oyunuz bu cihazda saklanır.

Maç Bilgileri

  • OrganizasyonThird League - Southeast
  • TurSoutheast - 9
  • Tarih21 Ekim 2026 Çarşamba · 13:00
  • StatStadion Septemvri · Smolyan
  • DurumBaşlamadı

Takım Formu

Rodopa SmolyanMGMM
Gigant SaedinenieMGMG

Son 5 resmi maç: G = Galibiyet, B = Beraberlik, M = Mağlubiyet

Maç Olayları

Maç olayları henüz yayınlanmadı. Kadrolar maç saatine yakın, istatistikler ise maç başladıktan sonra güncellenir.

Maç İstatistikleri

İstatistikler maç başladıktan sonra canlı olarak güncellenir.

Kadrolar

Kadrolar maç saatine yakın açıklandığında burada listelenir.

Puan Durumu

#TakımOMGBMAGYGAVPForm
1Levski Krumovgrad1010003092130GGGGG
2Maritsa Milevo1190227121527GGGGM
3Spartak Plovdiv980122101224GGMGG
4Sayana Haskovo106311991021GBGGG
5Yambol 19151052328141417MBMGG
6Neftochimic Burgas95131813516GGGGM
7Gigant Saedinenie105142017316MGMGM
8Sozopol115152220216GMMGB
9Rodopa Smolyan104241719-214MGMGB
10Rozova dolina112721516-113BMBBG
11Dimitrovgrad113261719-211GMBBM
12Botev Plovdiv II102531416-211BBGBB
13Zagorets103161121-1010MMMMG
14Lokomotiv Plovdiv II102171126-157MMMMM
15Atletik Kuklen102171025-157MBMMM
16Sekirovo Rakovski101361830-126MBMGM
17Levski Karlovo10208822-146GMGMM
18Maritsa Plovdiv10127817-95GBMMM

Karşılıklı Maçlar

TarihOrganizasyonMaçSkor
21.10.2026Third League - SoutheastRodopa Smolyan - Gigant Saedinenie- - -
21.03.2026Third League - SoutheastGigant Saedinenie - Rodopa Smolyan1 - 2
06.09.2025Third League - SoutheastRodopa Smolyan - Gigant Saedinenie3 - 2
03.05.2025Third League - SoutheastRodopa Smolyan - Gigant Saedinenie0 - 1
24.10.2024Third League - SoutheastGigant Saedinenie - Rodopa Smolyan2 - 0
20.04.2024Third League - SoutheastRodopa Smolyan - Gigant Saedinenie1 - 0

En İyi Oranlar

Bu maç için henüz oran verisi yayınlanmadı.

Oranlar farklı bahis sitelerinden alınır ve anlık olarak değişebilir. 18+ · Sorumlu oynayın.

Takım Karşılaştırması

%54 Rodopa SmolyanFormGigant Saedinenie %46
%56 Rodopa SmolyanHücum GücüGigant Saedinenie %44
%42 Rodopa SmolyanSavunma GücüGigant Saedinenie %58
%60 Rodopa SmolyanPoisson DağılımıGigant Saedinenie %40
%60 Rodopa SmolyanKarşılıklı MaçlarGigant Saedinenie %40
%50 Rodopa SmolyanGol İstatistikleriGigant Saedinenie %50
%53 Rodopa SmolyanGenel PuanGigant Saedinenie %46
⇧