18+ Sorumlu oynayın — limitlerinizi belirleyin
🇿🇷 Türkçe (TR)
SB Sekabet %100 500₺'ye kadar hoş geldin bonusu 1X 1xBet 2.500₺'ye kadar ilk yatırım bonusu DB Dumanbet %100 300₺'ye kadar bonus SZ Starzbet 500₺ hoş geldin paketi AB Asyabahis %100 250₺'ye kadar bonus MC Maltcasino 1.000₺ casino hoş geldin bonusu OB Olabahis %100 350₺'ye kadar bonus MB Melbet 1.000₺'ye kadar yatırım bonusu PB Pinbahis 200₺ risksiz ilk bahis RB Robobet %50 150₺'ye kadar bonus SB Sekabet %100 500₺'ye kadar hoş geldin bonusu 1X 1xBet 2.500₺'ye kadar ilk yatırım bonusu

Auto Esporte - Cruzeiro PB Maç Tahmini, İstatistikleri ve Oranları

Paraibano 2 logosuParaibano 2 · Semi-finalsBaşlamadı
Auto Esporte logosu
Auto Esporte
Ev Sahibi
VS
22:30
Cruzeiro PB logosu
Cruzeiro PB
Deplasman
📅 22 Ekim 2026 Perşembe · 22:30

Uzman Tahmini

Ev Sahibi Kazanır veya BeraberlikGüven: %45

Uzman görüşü: Double chance : Auto Esporte or draw

Ev Sahibi
%45
Beraberlik
%45
Deplasman
%10

Sizce kim kazanır?

Oyunuz bu cihazda saklanır.

Maç Bilgileri

  • OrganizasyonParaibano 2
  • TurSemi-finals
  • Tarih22 Ekim 2026 Perşembe · 22:30
  • DurumBaşlamadı

Takım Formu

Auto EsporteBGGGG
Cruzeiro PBBGGGG

Son 5 resmi maç: G = Galibiyet, B = Beraberlik, M = Mağlubiyet

Maç Olayları

Maç olayları henüz yayınlanmadı. Kadrolar maç saatine yakın, istatistikler ise maç başladıktan sonra güncellenir.

Maç İstatistikleri

İstatistikler maç başladıktan sonra canlı olarak güncellenir.

Kadrolar

Kadrolar maç saatine yakın açıklandığında burada listelenir.

Puan Durumu

Bu organizasyon için puan durumu verisi bulunmuyor.

Karşılıklı Maçlar

TarihOrganizasyonMaçSkor
18.10.2026Paraibano 2Cruzeiro PB - Auto Esporte1 - 1
23.09.2026Paraibano 2Auto Esporte - Cruzeiro PB0 - 0
02.09.2024Paraibano 2Cruzeiro PB - Auto Esporte0 - 1

En İyi Oranlar

Bu maç için henüz oran verisi yayınlanmadı.

Oranlar farklı bahis sitelerinden alınır ve anlık olarak değişebilir. 18+ · Sorumlu oynayın.

Takım Karşılaştırması

%50 Auto EsporteFormCruzeiro PB %50
%47 Auto EsporteHücum GücüCruzeiro PB %53
%67 Auto EsporteSavunma GücüCruzeiro PB %33
%100 Auto EsportePoisson DağılımıCruzeiro PB %0
%71 Auto EsporteKarşılıklı MaçlarCruzeiro PB %29
%67 Auto EsporteGol İstatistikleriCruzeiro PB %33
%60 Auto EsporteGenel PuanCruzeiro PB %39
⇧